WYSIWYG Web Builder

Back
Next


MASZYNY DO PRZEWIERTÓW STEROWANYCH, PRZECISKÓW, WBIJANIA RUR STALOWYCH, SPRĘŻARKI PRZEWOŹNE, LOKALIZATORY
WCIĄGARKI KABLOWE, PRZYCZEPY KABLOWE, AKCESORIA DO UKŁADANIA KABLI I RUR, WDMUCHIWARKI ŚWIATŁOWODOWE
www.terrathaler.pl   www.terra-pl.pl   www.thaler.pl
2014 - wszelkie prawa zastrzeżone


Wiertnice sterowane poziome TERRA JET

TERRA JET seria S
samojezdne wiertnice do wykonywania przewiertów sterowanych, 5 modeli z możliwością opcjonalnego wyposażenia w kabinę, klimatyzację, możliwość wiercenia pionowego. Najnowocześniejsze rozwiązania i ogromna wydajność w bardzo atrakcyjnej cenie

TERRA JET seria MINI oraz seria E
modułowe wiertnice do wykonywania przewiertów sterowanych, składają się z wiertnicy, modułu napędowego, modułu płuczkowego oraz oczywiście systemu lokalizacji. Niezastąpione w warunkach miejskich, start z wykopu, idealne połączenie uniwersalności kretów z profesjonalnymi wiertnicami horyzontalnymi.

TERRA JET seria ROCK
Urządzenia do Horyzontalnych Przewiertów Sterowanych z podwójnymi żerdziami typu DUAL-ROD, przygotowana jest do pracy w każdych warunkach, także w skałach. Zastosowanie podwójnych żerdzi umożliwia stosowanie płuczki bentonitowej równocześnie z młotkiem udarowym zasilanym pneumatycznie. Urządzenia mogą pracować także w systemie żerdzi pojedynczych. Modyfikacja polega jedynie na demontażu żerdzi o większej średnicy.

więcej na stronie dedykowanej
kliknij na obrazek powyżej
Urządzenia do przecisków i wbijania rur stalowych

Krety TERRA HAMMER
to niekwestionowany lider na rynku urządzeń do przecisków i wbijania rur stalowych. Ogromne zalety to głowica KOK, czyli najdoskonalsza głowica przeciskowa na świecie (patent), zmiana kierunku pracy na zaworze przy olejaczu, najlepsza stal konstrukcyjna i wiele innych rozwiązań technicznych.
Urządzenia mogą być stosowane do wbijania rur stalowych bez żadnych modyfikacji.
Możliwość stosowania systemu lokalizacji głowicy.

Maszyny ze względu na swoją niezawodność oferujemy w specjalnej ofercie zawierającą bardzo korzystne warunki gwarancji oraz opcje serwisowe i maszyny zastępcze.

więcej na stronie dedykowanej
kliknij na obrazek powyżej
Urządzenia do wymiany rur, kraking, cracking, bursting

TERRA EXTRACTOR
linowe wciągarki do wymiany rur zużytych o siły 10, 30 i 40 ton, razem ze zwijarką liny pozwalają na prawie automatyczną wymianę rur, instalując nowe w jednym odcinku lub w modułach np. pomiędzy studzienkami. Opcjonalnie wyposażone w komputerowy system kontroli krakingu pokazujący w czasie rzeczywistym prędkość i siły podczas wymiany rur.

TERRA HYDROCRACK
maszyny do krakingu wykorzystujące żerdzie długości 1 m, dostępne w wersji komfortowej z magazynkiem na żerdzie oraz obudową wykopu oraz w wersji standard długości tylko 1,4 m, co pozwala na istalację w małych wykopach.

więcej na stronie dedykowanej
kliknij na obrazek powyżej
Urządzenia do przewiertów pionowych pod pompy ciepła

TERRA DRILL
najbardziej kompaktowe maszyny na rynku. Umożliwiają wykonywanie instalacji pod pompy ciepła przy trudnym dostępie do działki. Wystarczy 1,2 m szerokości aby wjechać na teren pod instalację rur dla pompy ciepła. To nowe rozdanie w technologii, które daje każdej firmie instalacyjnej nowe możliwości i rozwiązania.

więcej na stronie dedykowanej
kliknij na obrazek powyżej
tagi strony: przecisk, przeciski, przewiert, przewierty, przewierty sterowane, technologie bezwykopowe, maszyna do przecisków, maszyny do przecisków, urządzenie do przecisków, kraking rur, renowacja rur, MASZYNY DO PRZEWIERTÓW STEROWANYCH, PRZECISKÓW, WBIJANIA RUR STALOWYCH, SPRĘŻARKI PRZEWOŹNE, LOKALIZATORY, WCIĄGARKI KABLOWE, PRZYCZEPY KABLOWE, AKCESORIA DO UKŁADANIA KABLI I RUR, WDMUCHIWARKI ŚWIATŁOWODOWE